نمایندگان

نمایندگان آراز هامر

معرفی نمایندگان


نام نماینده

شهر

شماره تماس

آدرس

ایمیل

یاشار شاکر

تهران

09126509967

 

Yashar.S@arazhummer.com

کریم تقی خواه

کرج

09196683514

 

Karim.T@arazhummer.com

خسرو کریمی

مشهد

09155179952

 

Khosro.K@arazhummer.com

رضا اسکندری

اهواز

09163050667

 

Reza.E@arazhummer.com

اردلان محسنی

اصفهان

09136835753

 

Ardalan.M@arazhummer.com

سیامک خنجری

کرمانشاه

09188586746

کرمانشاه دولت آباد خ امام روبه روی بازارروز دولت آباد

Siamak.K@arazhummer.com

سید حسن موسوی

رشت

09111314135

 

 

 

رشت بازار سیقلان سرای عطاران فروشگاه سید حسن موسوی